DHS013-50 Δακτύλιος ολίσθησης μικροφλάντζας
Σύντομη Περιγραφή:
    1. Η σειρά DHS013 είναι ένας συμπαγής δακτύλιος ολίσθησης άξονα με εξωτερική διάμετρο 12 mm και φλάντζα.
Λεπτομέρειες προϊόντος
Ετικέτες προϊόντων
Η εξωτερική διάμετρος της σειράς Ingiant DHS013 είναι 13mm, αποτελείται από ενσωματωμένο δακτύλιο ολίσθησης ακριβείας 1-72 καναλιών, υποστηρίζει μικτή μετάδοση σήματος και ισχύος, μπορεί να προσαρμόσει τον αριθμό των κυκλωμάτων και την τάση ρεύματος με βάση τα τυπικά μοντέλα.
Τυπικές εφαρμογές
Περιγραφή ονομασίας προϊόντος
DHS013-50-1A
  1. (1) Τύπος προϊόντος: DH—ηλεκτρικός δακτύλιος ολίσθησης
  2. (2) Μέθοδος εγκατάστασης: Δακτύλιος ολίσθησης άξονα S-συμπαγής
  3. (3) Εξωτερική διάμετρος δακτυλίου ολίσθησης συμπαγούς άξονα: 013-13 mm
  4. (4) Σύνολο κυκλωμάτων: 50-50 κυκλώματα
DHS013-50 Δακτύλιος ολίσθησης μικροφλάντζας 2D Τυπικό σχέδιο
DHS013-50
Πίνακας Βαθμολογίας Προϊόντος
Βαθμός προϊόντος Ταχύτητα εργασίας Εργασιακή ζωή
Γενικός 0~200 σ.α.λ. 10 εκατομμύρια επαναστάσεις
Τεχνικές παράμετροι
Ηλεκτρολογικά τεχνικά Μηχανολογικά τεχνικά
Παράμετροι Αξία Παράμετροι Αξία
Αριθμός δακτυλίων 50 Δαχτυλίδια ή Προσαρμοσμένα Θερμοκρασία λειτουργίας -40℃~+80℃
Ονομαστικό ρεύμα 0,8Α Υγρασία εργασίας <70%
Ονομαστική τάση 0~240VAC/VDC Επίπεδο προστασίας IP51
Αντίσταση μόνωσης ≥200ΜΩ@500VDC Υλικό κελύφους Ανοξείδωτο ατσάλι
Αντοχή μόνωσης 500VAC@50Hz, 60s, 2mA Υλικό ηλεκτρικής επαφής Πολύτιμα μέταλλα
Δυναμική τιμή αλλαγής αντίστασης <10mΩ Προδιαγραφή υποψήφιου πελάτη 5A ανά κυκλώματα με AF-0,15 mm²,
υπόλοιπο με AF-0,05 mm²
Ταχύτητα εργασίας 0-300 στροφές/λεπτό Μήκος μολύβδου 300mm+15mm
Πίνακας προδιαγραφών καλωδίων
Ονομαστικό ρεύμα Μέγεθος σύρματος
(AWG)
Μέγεθος αγωγού
(mm²)
Χρώμα σύρματος Διάμετρος σύρματος
≤2A AWG26# 0,15 Κόκκινο, κίτρινο, μαύρο, μπλε, πράσινο, λευκό,
καφέ, γκρι, πορτοκαλί, μωβ, ανοιχτό, κόκκινο, διαφανές
Φ1
3A AWG24# 0,2 Κόκκινο, κίτρινο, μαύρο, μπλε, πράσινο, λευκό, καφέ, γκρι, πορτοκαλί, μωβ, ανοιχτό, κόκκινο, διαφανές, μπλε άσπρο, λευκό κόκκινο Φ1.3
5A AWG22# 0,35 Κόκκινο, κίτρινο, μαύρο, μπλε, πράσινο, λευκό, καφέ, γκρι, πορτοκαλί, μωβ, ανοιχτό, κόκκινο, διαφανές, μπλε άσπρο, λευκό κόκκινο Φ1.3
6A AWG20# 0,5 Κόκκινο, κίτρινο Φ1.4
8A AWG18# 0,75 Κόκκινο, κίτρινο, μαύρο, καφέ, πράσινο, λευκό, μπλε, γκρι, πορτοκαλί, μοβ Φ1.6
10Α AWG16# 1.5 Κόκκινο, κίτρινο, μαύρο, καφέ, πράσινο, λευκό Φ2.0
15Α AWG14# 2,00 Κόκκινο, κίτρινο, μαύρο, καφέ, πράσινο, λευκό Φ2.3
20Α AWG14# 2.5 Κόκκινο, κίτρινο, μαύρο, καφέ, πράσινο, λευκό Φ2.3
25Α AWG12# 3,00 Κόκκινο, κίτρινο, μαύρο, μπλε Φ3.2
30Α AWG10# 6,00 Κόκκινος Φ4.2
>30Α Χρησιμοποιήστε πολλαπλά καλώδια AWG12# ή πολλαπλά καλώδια AWG10# παράλληλα
Περιγραφή μήκους καλωδίου μολύβδου:
1,500+20mm (Γενική απαίτηση: Μετρήστε το μήκος του καλωδίου από την ακραία επιφάνεια της οπής εξόδου του καλωδίου του εσωτερικού και του εξωτερικού δακτυλίου του δακτυλίου ολίσθησης).
2. Μήκος όπως απαιτείται από τον πελάτη: L<1000mm, Standard L+20mm
Μήκος > 1000mm, Τυπικό Μήκος + 50mm