Δακτύλιος ολίσθησης συμπαγούς άξονα Ingiant DHS034-1-10A για τηλεχειριζόμενα οχήματα
Σύντομη Περιγραφή:
Λεπτομέρειες προϊόντος
Ετικέτες προϊόντων
Προσδιορισμός
DHS034-1-10A
Οι κύριες παράμετροι
Αριθμός κυκλωμάτων 1 Θερμοκρασία λειτουργίας «-40℃~+65℃»
Ονομαστικό ρεύμα 10Α Υγρασία εργασίας <70%
Ονομαστική τάση 0~240 VAC/VDC Επίπεδο προστασίας IP51
Αντίσταση μόνωσης ≥500MΩ @500VDC Υλικό περιβλήματος Ανοξείδωτο ατσάλι
Αντοχή μόνωσης 500 VAC@50Hz, 60s, 2mA Υλικό ηλεκτρικής επαφής Πολύτιμο μέταλλο
Δυναμική μεταβολή αντίστασης <10MΩ Προδιαγραφή σύρματος μολύβδου 5A ανά κυκλώματα με AF-0.35mm^2, υπόλοιπο με AF-0.15mm^2
Ταχύτητα περιστροφής 0~300 στροφές/λεπτό Μήκος καλωδίου μολύβδου 200mm + 15mm
Σχέδιο περιγράμματος προϊόντος
περιγραφή-προϊόντος1
Υποβληθείσα αίτηση
περιγραφή-προϊόντος2
περιγραφή-προϊόντος3
περιγραφή-προϊόντος4
Το πλεονέκτημά μας
Εργοστασιακή Σκηνή
περιγραφή-προϊόντος5
περιγραφή-προϊόντος6
περιγραφή-προϊόντος7Προσδιορισμός
DHS034-1-10A
Οι κύριες παράμετροι
Ονομαστικό ρεύμα 10A Υγρασία λειτουργίας <70%
Ταχύτητα περιστροφής 0~300rpm Μήκος καλωδίου μολύβδου 200mm + 15mm